Paslaugos

Krovinių gabenimas jūra

1

MWI GRUPĖS krovinių gabenimo jūra sprendimai paremti lanksčiomis paslaugomis, kurios teikia apčiuopiamą ir pelningą naudą mūsų vertinamiems klientams. Krovinių transportavimas jūra yra žinomas kaip vienas brangiausiai atsieinančių prekių gabenimo dideliais atstumais būdų. MWI GRUPĖJE specializuojamės šioje transporto srityje.

Skaityti plačiau

Krovinių gabenimas oru

4

Kad būtų galima užtikrinti sklandžius krovinių gabenimo oru sprendimus klientams visuose Vidurio Rytuose, MWI GRUPĖ glaudžiai bendradarbiauja su oro linijomis ir krovinių ekspeditoriais. Kaip pirmaujantis kroviniu gabenimo oru paslaugų Dubajuje teikėjas, siūlome savo klientams neprilygstamą patirčių ir įgūdžių gamą krovinių transportavimo valdymo ir oro operacijų srityse.

Skaityti plačiau

Sandėliavimas ir paskirstymas

2

MWI GRUPES sandėliavimo ir paskirstymo sprendimai, naudojami pirmaujančių mažmeninės prekybos ir gamybinių prekių ženklų JAE, siūlo moderniausias sandėliavimo patalpas, strategiškai įsikūrusias Artimuosiuose Rytuose. Nuo aukštos platformos iki žemos, nuo valdomos aplinkos iki nespecializuotų, nuo mažmeninės prekybos iki gamybinių produktų – galime pasiūlyti daugybę sandėliavimo sprendimų, pritaikytų kiekvieno kliento unikaliems verslo poreikiams.

Skaityti plačiau

Transportavimas keliais

3

MWI GRUPĖ yra pirmaujantis krovinių gabenimo ir transportavimo keliais paslaugų teikėjas Vidurio Rytuose. Dėl savito mūsų klientų bazės pobūdžio, geografinio pėdsako ir operacijų masto galime pateikti naują bendradarbiavimo mąstymo būdą žyminčias ir transportavimo ribas praplečiančias pervežimo ir transportavimo keliais paslaugas.

Skaityti plačiau

Mūsų paskirties vietos

5

MWI GRUPĖ apima 140 paskirties vietų Europoje, Persijos įlankoje, Amerikose, Tolimuosiuose Rytuose ir Afrikoje. Mes didžiuojamės savo plačiu pasiekiamumo tinklu, kuris leidžia greitai komunikuoti ir suteikti aukščiausios kokybės paslaugas mūsų klientams. Kur bebūtumėte ir kur bevyktų jūsų krovinys, MWI GRUPĖ gali įgyvendinti jūsų reikalavimus ir suteikti pigesnį, labiau ekonomišką sprendimą pergabenti jūsų krovinį.

Skaityti plačiau